Κυριακή, 28 Μαΐου 2017

ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΓΟΝΕΩΝ


Εκλογές για την ανάδειξη νέων οργάνων στην Ομοσπονδία Γονέων Αττικής

Εκλογές για την ανάδειξη νέων οργάνων στην Ομοσπονδία Γονέων Αττικής
την Δευτέρα 29 Μάη 2017, από τις 9πμ έως τις 9μμ, στην αίθουσα Λογιστών, Κάνιγγος 27 στον 5ο Όροφο
Ψηφοδέλτιο Αγωνιστικής Παρέμβασης Γονέων Αττικής
Υποψηφιότητες για ΔΣ
 ΑΜΟΡΓΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ (Παλλήνη)
 ΑΝΔΡΙΩΜΕΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (3η ΔΚ)
 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Χαλάνδρι)
 ΓΟΥΡΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (7η ΔΚ)
 ΚΑΜΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (Παλλήνη)
 ΚΑΡΦΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (Αργυρούπολη-Ελληνικό)
 ΚΩΣΤΟΛΙΑ-ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (Αγ. Βαρβάρα)
 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Αιγάλεω)
 ΜΠΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (Αμαρούσιο)
10 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ (Αγ. Παρασκευή)
11 ΠΑΠΑΡΟΥ ΛΟΥΪΖΑ (Αμαρούσιο) μέλος απερχόμενου ΔΣ
12 ΠΟΥΛΙΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (Αγ. Ανάργυροι-Καματερό)
13 ΡΙΣΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Ν. Σμύρνη)
14 ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (5η ΔΚ) μέλος απερχόμενου ΔΣ
15 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (4η ΔΚ)
16 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Ηλιούπολη) μέλος απερχόμενου ΔΣ
17 ΤΖΙΜΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Λυκόβρυση-Πεύκη)
18 ΤΣΙΤΣΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (7η ΔΚ)
19 ΧΑΛΚΙΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (Νέα Μάκρη-Μαραθώνας)
Υποψηφιότητες για αντιπροσώπους στο συνέδριο της ΑΣΓΜΕ
 1 ΑΜΟΡΓΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ (Παλλήνη)
 2 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (Χαλάνδρι)
 3 ΓΟΥΡΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (7η ΔΚ)
 4 ΔΕΜΟΙΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (3η ΔΚ)
 5 ΚΑΜΠΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (Παλλήνη)
 6 ΚΑΡΑΓΑΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Αγ. Ανάργυροι-Καματερό)
 7 ΚΑΡΦΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ (Αργυρούπολη-Ελληνικό)
 8 ΚΩΣΤΟΛΙΑ-ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ (Αγ. Βαρβάρα)
 9 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (Αιγάλεω)
10 ΛΟΓΟΘΕΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (5η ΔΚ)
11 ΜΠΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (Αμαρούσιο)
12 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ (Αγ. Παρασκευή)
13 ΠΑΠΑΡΟΥ ΛΟΥΪΖΑ (Αμαρούσιο) μέλος απερχόμενου ΔΣ
14 ΠΟΥΛΙΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ (Αγ. Ανάργυροι-Καματερό)
15 ΡΙΣΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (Ν. Σμύρνη)
16 ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (5η ΔΚ) μέλος απερχόμενου ΔΣ
17 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (4η ΔΚ)
18 ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ (Ηλιούπολη) μέλος απερχόμενου ΔΣ
19 ΤΖΙΜΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Λυκόβρυση-Πεύκη)
20 ΤΣΙΤΣΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (7η ΔΚ)
21 ΧΑΛΚΙΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (Νέα Μάκρη-Μαραθώνας)
Υποψηφιότητες για Ελεγκτική Επιτροπή
 1 ΚΑΡΑΓΑΚΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (Αγ. Ανάργυροι-Καματερό)
 2 ΚΑΡΑΦΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (Αμαρούσιο)

Κυριακή, 9 Ιουνίου 2013

Το ψηφοδέλτιο της Αγνωιστικής Παρέμβασης Γονέων Αττικής


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΓΟΝΕΩΝ
ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ
για τις Εκλογές της Ομοσπονδίας Γονέων & Κηδεμόνων Περιφέρειας Αττικής

ΓΙΑ ΔΣ  (έως 19 σταυρούς)

ΓΙΑ ΑΣΓΜΕ  (έως 56 σταυρούς)
1
ΑΜΟΡΓΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
1
ΑΜΟΡΓΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ
2
ΒΕΖΥΡΤΖΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ
2
ΒΕΖΥΡΤΖΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΥΛΑ
3
ΓΑΒΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
3
ΓΑΒΑΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
4
ΔΑΒΑΡΗ-ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
4
ΔΑΒΑΡΗ-ΠΕΤΡΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
5
ΔΑΒΒΕΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
5
ΔΑΒΒΕΤΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
6
ΖΑΧΑΡΗΣ ΜΑΚΗΣ
6
ΖΑΧΑΡΗΣ ΜΑΚΗΣ
7
ΘΕΜΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
7
ΘΕΜΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ
8
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
8
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
9
ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
9
ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
10
ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
10
ΘΕΟΧΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
11
ΚΑΡΑΜΟΥΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11
ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
12
ΚΑΤΣΑΒΑΡΟΥ-ΚΟΥΡΟΥΒΑΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
12
ΚΑΡΑΜΟΥΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13
ΚΙΜΠΙΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
13
ΚΑΤΣΑΒΑΡΟΥ-ΚΟΥΡΟΥΒΑΝΗ ΑΡΤΕΜΙΣ
14
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
14
ΚΑΤΣΑΜΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
15
ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
15
ΚΙΜΠΙΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
16
ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
16
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
17
ΚΡΗΤΙΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
17
ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
18
ΛΑΓΔΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
18
ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
19
ΛΑΪΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
19
ΚΡΑΒΑΡΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ
20
ΛΟΥΙΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
20
ΚΡΗΤΙΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
21
ΛΟΥΡΑΝΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
21
ΛΑΓΔΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
22
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
22
ΛΑΪΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
23
ΜΑΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
23
ΛΟΥΙΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
24
ΜΑΛΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
24
ΛΟΥΡΑΝΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
25
ΜΠΟΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
25
ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
26
ΜΠΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
26
ΜΑΛΙΩΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
27
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
27
ΜΑΛΛΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
28
ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
28
ΜΠΟΚΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
29
ΠΡΕΣΒΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
29
ΜΠΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
30
ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
30
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ
31
ΣΙΔΕΡΗΣ ΝΤΙΝΟΣ
31
ΠΛΕΜΜΕΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
32
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
32
ΠΡΕΣΒΕΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
33
ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
33
ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
34
ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
34
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΝ.
35
ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΖΗΚΟΣ
35
ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
36
ΦΙΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
36
ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ
37
ΧΟΝΔΡΟΡΙΖΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
37
ΤΣΑΒΑΛΟΣ ΖΗΚΟΣ
38
ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΦΩΤΗΣ
38
ΦΙΛΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
39
ΨΥΛΛΑ ΝΙΚΗ
39
ΧΟΝΔΡΟΡΙΖΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ


40
ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΦΩΤΗΣ


41
ΨΥΛΛΑ ΝΙΚΗ

ΓΙΑ ΕΕ  (έως 3 σταυρούς)


1
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ


2
ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ-ΣΑΚΟΥΤΗ ΑΝΝΑ